Connect with us
dagiopoulos

Αθλητικά

Παπαφλέσσεια 2020 αποτελέσματα (photos+video)

Ανέβηκε

στις

Κοινοποιησέ το

dagiopoulos

Παπαφλέσσεια 2020

Ο Μεσσηνιακός Γ.Σ. σε συνεργασία με το Δήμο Καλαμάτας, την Περιφέρεια Πελοποννήσου, τον ΣΕΓΑΣ και υπό την αιγίδα του Υφυπουργείου Αθλητισμού διοργάνωσε με μεγάλη επιτυχία σήμερα Τετάρτη 29 Ιουλίου 2020, στις 6 το απόγευμα στο Δημοτικό Στάδιο Καλαμάτας, τη συνάντηση στίβου «ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΕΙΑ»

Παρά τις δυσκολίες της φετινής σεζόν, τα “Παπαφλέσσεια“ ολοκληρώθηκαν χωρίς την παρουσία κόσμου παρά μόνο προπονητών των αθλητών, δημοσιογράφων, του Δημάρχου Καλαμάτας Θανάση Βασιλόπουλου και του Αντιπεριφερειάρχη Μεσσηνίας Στάθη Αναστασόπουλου, ως χορηγοί της αθλητικής διοργάνωσης.

Δείτε βίντεο και φωτογραφίες:

 

 

Αποτελέσματα

100Μ. ΑΝΔΡΩΝ
NR:  10.11  ΠΑΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    ΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ            02/08/1997
Α΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: -0,8
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 11.00
2 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1993 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4 11.04
3 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 6 11.26
B΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: -0,3
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΡΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 2 10.65
2 ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 4 10.75
3 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6 10.76
G΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: +0,1
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6 10.62
2 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1999 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2 10.64
3 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4 10.65
100Μ. ΑΝΔΡΩΝ
NR:  10.11  ΠΑΥΛΑΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    ΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ            02/08/1997
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 (3) ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6 10.62
2 (3) ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1999 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2 10.64
3 (3) ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4 10.65
1 (2) ΓΡΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 2 10.65
2 (2) ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 4 10.75
3 (2) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6 10.76
1 (1) ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 11.00
2 (1) ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1993 ΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 4 11.04
3 (1) ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 6 11.26
100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  10.83  ΘΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ            22/08/1999
Α΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: +0,5
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 13.04
2 ΚΟΥΛΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 6 13.14
3 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 2 13.59
Β΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: +1,3
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1999 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 3 12.21
2 ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ 2000 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5 12.33
3 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1999 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 12.65
Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: -0,6
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 11.66
2 ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 12.15
3 ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 6 12.48
100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  10.83  ΘΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ            22/08/1999
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 (3) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 11.66
2 (3) ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 12.15
1 (2) ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1999 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 3 12.21
2 (2) ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΕΒΑΣΤΗ 2000 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 5 12.33
3 (3) ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 6 12.48
3 (2) ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1999 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 12.65
1 (1) ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 13.04
2 (1) ΚΟΥΛΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 6 13.14
3 (1) ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 2 13.59
100Μ. ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  12.64    ΠΑΤΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       06/08/1992
Α΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: -1,5
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΪΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4 13.50
2 ΑΟΥΝΤΙ ΣΑΡΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 2 14.89
3 ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 6 15.13
Β΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ:-1,1
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4 15.53
100Μ. ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  12.64    ΠΑΤΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ       06/08/1992
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 (1) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΪΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4 13.50
2 (1) ΑΟΥΝΤΙ ΣΑΡΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 2 14.89
3 (1) ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 6 15.13
1 (2) ΜΑΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4 15.53
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  7.03  ΞΑΝΘΟΥ ΝΙΚΗ    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ            18/08/1997
SB: 6,59 μ. (1,9) Παπαχρήστου (ΑΟ Κάλλιστος), Κεφαλλονιά 11/5
ΘΕΣΗ BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 1987 ΕΛΛ ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 6.35 -0,3
2 ΚΟΡΕΝΕΒΑ ΟΞΑΝΑ 1992 ΕΛΛ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.29 -0,5
3 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΕΛΛ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 5.97 -0,7
4 ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΕΛΛ ΑΕΚ 5.91 -0,3
5 ΠΟΪΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2004 ΕΛΛ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.70 -0,8
6 ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΔΗΜΗ 2002 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 5.59 -0,6
7 ΚΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΕΛΛ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 5.52 -0,4
8 ΤΣΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΕΛΛ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 5.35 +0,3
 – ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 ΕΛΛ Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ A
400Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 (1) ΕΛΛ ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1994 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4 53.85
2 (1) ΕΛΛ ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 1995 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 54.55
3 (1) ΕΛΛ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6 56.93
1 (2) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΑΕΚ 4 1:00.41
2 (2) ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 6 1:03.68
800Μ. ΑΝΔΡΩΝ
NR: 1:45.00    ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    1972      ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ      13/08/1997
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1995 ΕΛΛ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:50.55
2 ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟ 1991 ΕΛΛ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1:51.35
3 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΕΛΛ ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1:53.29
4 ΜΕΪΝΤΙ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 1994 ΕΛΛ ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 1:56.50
5 ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΕΛΛ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑΣ 1:57.49
6 ΖΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΕΛΛ ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2¨03.64
ΠΙΤΕΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2002 ΕΛΛ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ DNF
800Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  1:59.79 ΠΑΠΑΔΟΛΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ    14/06/2005
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ 2002 ΕΛΛ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2¨06.64
2 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1996 ΕΛΛ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2¨08.76
3 ΔΟΒΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΕΛΛ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2¨09.43
4 ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΕΛΛ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2¨09.58
5 ΤΣΕΤΣΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 ΕΛΛ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2¨11.74
6 ΔΕΣΠΟΛΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΕΛΛ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 2¨15.91
7 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1995 ΕΛΛ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2¨16.05
 – ΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΕΛΛ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ DNF
200Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR:  22.67  ΚΟΦΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ      16/06/1996
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ
1 (1) ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ 1998 ΕΛΛ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4 24.71
2 (1) ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1999 ΕΛΛ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 6 25.09
1 (2) ΕΛΛ ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 ΕΛΛ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 6 25.12
2 (2) ΕΛΛ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2004 ΕΛΛ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 2 26.42
3 (1) ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΕΛΛ ΓΣΦΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 2 27.59
 – ΕΛΛ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 ΕΛΛ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 DNS
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR: 4.91 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ        06/08/2017
ΧΩΡΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΕΛΛ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ 1986 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.40
2 ΕΛΛ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.16
3 ΕΛΛ ΒΑΓΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1995 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.11
4 ΕΛΛ ΤΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1990 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.86
5 ΕΛΛ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ – ΚΛΕΟΝΙΚΗ 1996 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.71
6 ΕΛΛ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΜΑΡΙΑ 1991 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.51
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
NR: 4.91 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ        06/08/2017
ΘΕΣΗ BIB ΟΝΟΜΑ 3.51 3.71 3.86 4.01 4.06 4.11 4.16
1 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ P P P P P P P
4.21 4.26 4.40 4.65
P P XXO XXX
2 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ P P O O P P O
4.21 4.26
P XXX
3 ΒΑΓΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ P P P O P O P
4.21
XXX
4 ΤΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ P XXO O XXX
5 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ – ΚΛΕΟΝΙΚΗ P XO XXX
6 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΜΑΡΙΑ O XXX
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
NR:  8.66  ΤΣΑΤΟΥΜΑΣ ΛΟΥΗΣ    ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ            02/06/2007
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1 ΕΛΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤΩΡΑΣ 1996 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 8.06 +0,6
2 ΕΛΛ ΜΑΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 7.45 +0,4
3 ΕΛΛ ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 7.38 +1,1
4 ΕΛΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7.34 +0,4
5 ΕΛΛ ΛΙΟΛΙΟΣ-ΓΑΖΕΤΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1999 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑΣ 7.06 +0,0
6 ΕΛΛ ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6.97 +0,6
7 ΕΛΛ ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1993 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 6.78 +0,1
8 ΕΛΛ ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 6.62 -0,1
9 ΕΛΛ ΛΥΓΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 5.69 +0,8
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (ATTEMPTS)
ΘΕΣΗ BIP ΟΝΟΜΑ 1 2 3 4 5 6
1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤΩΡΑΣ 7.51 8.06 Α 7.59 7.85 7.74
+0,4 +0,6 +0,3 +0,4 +0,4
2 ΜΑΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α 7.14 7.31 7.45 7.45
-0,7 +0,1 +0,4 +0,4
3 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7.38 Α 7.15 7.14 7.38 Α
+1,1 +0,1 +0,3 +0,8
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α 6.96 Α 7.13 7.34
-0,4 +0,3 +0,4
5 ΛΙΟΛΙΟΣ-ΓΑΖΕΤΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 7.06 6.77 Α Α 7.05
+0,0 +0,5 +0,4
6 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6.97 Α 6.51 Α 6.76 6.89
+0,6 -0,2 +0,3 +0,4
7 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 6.58 6.57 6.76 6.72 6.74 6.78
+0,1 -0,3 +0,3 +0,3 +0,4 +0,1
8 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 6.06 Α 6.62 Α 6.30
-0,2 -0,10 +0,4
9 ΛΥΓΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5.68 5.23 4.97
+0,8 +0,0 +0,0
200Μ. ΑΝΔΡΩΝ
NR:  19.85  ΚΕΝΤΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ            09/08/2002
A΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: +0,2
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΕΛΛ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 6 22.42
2 ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΕΛΛ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2 22.84
3 ΚΑΞΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΕΛΛ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 4 23.44
Β΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: +0,4
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΕΛΛ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6 21.43
2 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1998 ΕΛΛ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ 4 21.82
3 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΕΛΛ ΓΣΦΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 2 23.71
Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: +0,1
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΕΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4 21.52
2 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΕΛΛ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6 21.56
3 ΛΕΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΕΛΛ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 21.84
Δ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΕΜΟΣ: +0,2
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 ΕΛΛ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4 21.28
2 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΕΛΛ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6 21.59
3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1989 ΕΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2 21.91
NR:  19.85  ΚΕΝΤΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ            09/08/2002
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΘΕΣΗ BIP ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ε.Γ. ΧΩΡΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 (4) ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 ΕΛΛ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4 21.28
1 (2) ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΕΛΛ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 6 21.43
1 (3) ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1995 ΕΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 4 21.52
2 (3) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΕΛΛ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6 21.56
2 (4) ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΕΛΛ ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 6 21.59
2 (2) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1998 ΕΛΛ Α.Ο. ΕΡΜΗΣ 4 21.82
3 (3) ΛΕΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΕΛΛ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2 21.84
3 (4) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1989 ΕΛΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2 21.91
1 (1) ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΕΛΛ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 6 22.42
2 (1) ΜΑΛΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΕΛΛ ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2 22.84
3 (1) ΚΑΞΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΕΛΛ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 4 23.44
3 (2) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΕΛΛ ΓΣΦΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 2 23.71

kafemauroeidis
Κοινοποιησέ το
Advertisement

Facebook

Πρόσφατα Άρθρα

ΔΗΜΟΦΙΛΗ