Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις
Τετάρτη , Οκτώβριος 16 2019
Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις
Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

Sharing is caring!

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

Οι αθλητικές μεταδόσεις – Προτάσεις για το Netflix – Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

00:00
Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Σέφιλντ

02:30
FOX Sports
Astros – Twins
MLB

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Toronto Raptors – Philadelphi 76ers
NBA

20:00
Novasports 2HD
Μονπελιέ – Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1

22:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ – Αγιαξ
Champions League

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

08:00 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ
09:50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ

12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ…

14:30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
15:55 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
18:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18:15 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
18:30 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
18:45 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20:50 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
22:00 Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ
00:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ
02:10 ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΣΚΟΜΠΑΡ: ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ JJ
03:10 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
05:05 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
05:30 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
05:50 ΠΡΩΪΝΗ ΒΑΡΔΙΑ

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

07:00 SPIRIT (Α’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
07:25 ΜΑΓΙΑ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
08:00 CAROUSEL
08:30 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
09:30 Η ΓΛΩΣΣΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
10:30 ΦΥΛΕΣ
11:30 MASTERS OF CHEESE (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
12:30 SPIRIT (Α’ ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 ΜΑΓΙΑ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)
13:30 Ο ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΧΕΝΡΙ
14:00 ΓΙΑΚΑΡΙ
14:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
15:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – ΣΤ΄ ΚΥΚΛΟΣ
17:00 ΑΥΤΗ Η ΓΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
18:30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
20:30 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
21:30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΕΡΝΤΟΧ – Η΄ΚΥΚΛΟΣ
22:30 FARGO (Α’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:30 ARUNDEL (ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ)
23:50 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΟ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟ (ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ)
02:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ
04:00 ART WEEK (NΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ)
05:00 ΦΥΛΕΣ

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Ο Ποντικομικρούλης 2 (Stuart Little 2)
11:30 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
12:15 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Rouk Zouk
16:00 Κάτι Ψήνεται
17:15 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
17:30 Still Standing
18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
19:30 Ant1 News
20:40 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
20:45 Η Επιστροφή
21:45 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
22:45 Παγιδευμένη Στο Δίκτυο (The Net)
01:15 Vice – 6ος Κύκλος
02:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
02:15 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
03:15 Vice – 6ος Κύκλος (Ε)
04:15 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
05:15 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις
06:00 Οι Κιτρινομύτες Σε Τρελές Πτήσεις (Yellowbird)
07:15 Baby Looney Tunes Easter Special
08:00 Polly Pocket
08:30 Peppa Pig Pumpkin Party Special
08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
09:45 Bobby And Bill
10:15 PJ Masks
10:45 Miraculous Lady Bug
11:15 Be Cool Scooby – Doo!
11:45 Κυνηγώντας Το Πράσινο Διαμάντι (Romancing The Stone)
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 1ος Κύκλος
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif – 2ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 Αστερίξ Και Οβελίξ Στη Βρετανία (Asterix Et Obelix: Au Service De Sa Majeste)
23:30 Η Φούσκα
01:00 MasterChef – 3oς Κύκλος (Ε)
01:45 Χίλιες Και Μια Νύχτες (Arabian Nights)
03:15 Ο Χρυσός Αιώνας Του Χόλιγουντ 3 (That’s Entertainment 3)
06:00 Αναμονή

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
10:30 Alpha Ρεπορτάζ
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη
15:00 Τι Κάνει Ο Άνθρωπος Για Να Ζήσει
17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, II (Ε)
18:00 Deal, III
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
21:00 Το Σόι Σου, V (Ε)
21:50 Το Τατουάζ, II
23:00 Το Τατουάζ Κ2
00:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα
01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙI (Ε)
02:40 Beauty and the Beast – 2ος κύκλος
03:00 Beauty & The Beast, II
03:30 Beauty and the Beast – 2ος κύκλος
04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:20 Deal, III (Ε)
04:30 Deal, III (Ε)
04:50 Εικόνες
05:10 Εικόνες, ΙIΙ (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:30 Μαζί Σου
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Power Of Love
18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
18:10 Μαύρη Θάλασσα
19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Survivor: Ελλάδα – Τουρκία
00:15 Ρουά Ματ
01:00 Το Κυνήγι Του Κόκκινου Οκτώβρη (The Hunt For Red October)
02:15 Power Of Love (Ε)
03:15 Power Of Love (Ε)
04:30 Μαύρη Θάλασσα (Ε)
05:00 Μαύρη Θάλασσα (Ε)
05:30 Μαζί σου
06:00 Σήμερα

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

06:00 Private Practice (Ε)
07:00 Scandal (Ε)
08:00 Η Αγορά Σήμερα
09:00 Η αγορά σήμερα
10:00 Η αγορά σήμερα
11:00 Η αγορά σήμερα
13:00 La Dona (Ε)
14:00 La Dona
15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
16:45 Chicago Fire (Ε)
17:30 Castle
18:15 Saving Hope
19:10 Private Practice
20:05 Scandal
21:00 Trumbo
23:00 Mayday
00:00 Castle (Ε)
01:00 Saving Hope (Ε)
02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
03:00 Vice (Ε)
04:00 Close Up
05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
06:00 Private Practice (Ε)

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
09:45 Ευτυχείτε
13:00 Μεσημεριάτικα
14:00 Open News
15:00 Για Την Παρέα (Best Of)
16:40 Open News Στη Νοηματική
16:55 Ο Ουρανοκατέβατος
18:55 Open News
20:00 MacGyver – 1oς Κύκλος
21:00 3 Μέρες Διορία (Three Days To Kill)
23:00 Criminal Minds – 12oς Κύκλος
00:00 Criminal Minds – 12oς Κύκλος
00:30 Criminal Minds – 12oς Κύκλος
01:00 Criminal Minds – 12oς Κύκλος
01:30 Να Με Θυμάσαι (Remember Me)
02:00 Ακραία Πάθη (Man About Town)
03:30 Παράβαση Καθήκοντος (Dark Blue)
03:45 Ελληνικό Πρόγραμμα
05:30 Ώρα Ελλάδος 05:30

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
07:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
08:00 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΕΣ
09:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ
09:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
13:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13:30 ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ
14:00 ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ
14:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ
15:00 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ
16:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ
17:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
18:00 Η ΤΡΕΛΑ ΤΗΣ ΒΙΤΑΜΙΝΗΣ
19:30 ΟΙ ΣΠΟΡΟΙ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ
21:00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΑΣ
22:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22:30 86 ΜΙΚΡΑ ΒΗΜΑΤΑ ΕΛΠΙΔΑΣ (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
23:45 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΕΧΘΡΟΣ
01:15 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΑΣ
02:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
04:00 ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΑ
05:00 Η ΛΕΥΚΗ ΣΚΛΑΒΑ
06:00 ΣΤΟ ΝΗΣΙ

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

06:00 DRAKE AND JOSH
06:30 BIG TIME RUSH
07:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 ΣΟΥΠΕΡ ΖΩΑΚΙΑ
09:00 TEAM UMIZOOMI
09:30 EVERYTHING’S ROSIE
10:00 BUTTERBEAN’S CAFE
10:30 PAW PATROL
11:00 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
11:30 RUSTY RIVETS
12:00 44 ΓΑΤΕΣ
12:30 TOP WING
13:00 SUNNY DAY
13:30 LEGO FRIENDS
14:00 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
14:30 WINX
15:00 MAGGIE & BIANCA
15:30 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΚΩΝ ΙΣΤΟΡΙΩΝ
16:00 REGAL ACADEMY
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
17:30 PAW PATROL
18:00 Ο ΜΠΛΕΪΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΪΝ
19:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 MYSTICONS
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 DRAGON BALL SUPER
23:00 VICTORIOUS
23:30 THE THUNDERMANS
00:00 HUNTER STREET
00:40 DRAKE AND JOSH
01:00 DRAKE AND JOSH
01:25 BIG TIME RUSH
01:50 ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
02:15 ICARLY
02:40 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΪΣ
03:30 THE THUNDERMANS
03:55 SUPAH NINJAS
04:20 SUPAH NINJAS
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 ΜΑΞ ΚΑΙ ΣΡΕΝΤ
06:00 DRAKE AND JOSH

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις

09:00 ΕΠΕΤΕΙΑΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΔΙΚΑΣΤΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΕΣ «ΛΙΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ.»
15:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΙΙ
16:30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
17:00 ΕΛΛΑΔΑ ΤΕΧΝΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
18:00 ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ
18:30 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
19:00 LEPTIS MAGNA MΕΓΑΛΗ ΛΕΠΤΙΣ
19:30 ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
20:30 ΑΤΑΛΑΝΤΗ
22:00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ
23:00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΑΙΞΠΗΡ
00:00 ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ
00:30 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
01:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ
01:30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης – Προτάσεις – Αθλητικές μεταδόσεις
shares