12.30 (ΕΡΤ 3): Χάντμπολ, Πρέμιερ, Ολυμπιακός – ΑΕΚ
14.30 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Τσάμπιονσιπ, Φούλαμ – Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς
14.30 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Γουότφορντ – Λίβερπουλ
16.00 (Cosmote Sport 4 HD): Ποδόσφαιρο, Σέριε A, Σπέτσια – Σαλερνιτάνα
16.30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Ντόρτμουντ – Μάιντς
16.30 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Χέρτα Βερολίνου
16.30 (Novasports 5 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Ουνιόν Βερολίνου – Βόλφσμπουργκ
16.30 (Novasports 6 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Φράιμπουργκ – Λειψία
16.30 (Novasports Start HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Γκρόιτερ Φιρτ – Μπόχουμ
17.00 (ΕΡΤ 3): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, Απόλλων Πάτρας – ΑΕΚ
17.00 (ΕΡΤ Sports HD): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, Άρης – Κολοσσός Ρόδου
17.00 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Λέστερ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
17.00 (Cosmote Sport 5 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Σαουθάμπτον – Λιντς
17.00 (Cosmote Sport 6 HD): Ποδόσφαιρο, πρωτάθλημα Σκωτίας, Μάδεργουελ – Σέλτικ
17.00 (Cosmote Sport 7 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Νόριτς – Μπράιτον
17.00 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Μάντσεστερ Σίτι – Μπέρνλι
17.00 (Cosmote Sport 9 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Άστον Βίλα – Γουλβς
17.30 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, πρωτάθλημα Ολλανδίας, Φέγενορντ – Βάαλβικ
18.00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Λιγκ 1, Κλερμόν – Λιλ
18.15 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λίγκα, Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης
19.00 (Cosmote Sport 4 HD): Ποδόσφαιρο, Σέριε A, Λάτσιο – Ίντερ
19.00 (Cosmote Sport 7 HD): Ποδόσφαιρο, πρωτάθλημα Ρωσίας, Σπαρτάκ Μόσχας – Ντιναμό Μόσχας
19.30 (Novasports Prime HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Γκλάντμπαχ – Στουτγκάρδη
19.30 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Λεβάντε – Χετάφε
19.30 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Μπρέντφορντ – Τσέλσι
19.45 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, πρωτάθλημα Ολλανδίας, Χέρενφεν – Άγιαξ
20.00 (ΕΡΤ 3): Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, ΠΑΟΚ – Ηρακλής
20.15 (Cosmote Sport 8 HD): Μπάσκετ, πρωτάθλημα Τουρκίας, Τουρκ Τέλεκομ – Νταρουσάφακα
20.30 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λίγκα, Παναθηναϊκός – Ιωνικός
21.00 (Novasports 5 HD): Μπάσκετ, πρωτάθλημα Ιταλίας, Βίρτους Μπολόνια – Τριέστε
21.30 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα 2, Αμβούργο – Φορτούνα Ντίσελντορφ
21.45 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Σέριε A, Mίλαν – Βερόνα
21.45 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, πρωτάθλημα Ισπανίας, Μπούργκος – Βαλένθια
22.00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Λα Λίγκα, Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μαγιόρκα
22.00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Λιγκ 1, Λιόν – Μονακό
22.00 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, πρωτάθλημα Ολλανδίας, Άιντχοφεν – Τσβόλε
22.00 (Novasports Start HD): Ποδόσφαιρο, Σεγούντα Ντιβισιόν, Σπόρτινγκ Χιχόν – Αλκορκόν
23.30 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP Masters 1000, Indian Wells