Connect with us
Επιμελητηρίο

Τηλεόραση

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής με την τελευταια αγωνιστική της Super League

Ανέβηκε

στις

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής με την τελευταια αγωνιστική της Super League 1
Κοινοποιησέ το

Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι αθλητικές μεταδόσεις:

12:00 ΕΡΤ3 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου

12:25 ΕΡΤ3 60μ εμπόδια γυναικών προκριματικά – Ελισάβετ Πεσιρίδου Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στίβου Γλασκώβη

13:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σάσαρι – Βίρτους Μπολόνια Lega Basket Serie A

13:15 Novasports 2HD Άγιαξ – Ουτρέχτη Eredivisie

13:30 COSMOTE SPORT 5 HD Ανδόρα – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa

13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ελλάς Βερόνα – Σασουόλο Serie A

14:00 Action 24 Παναχαϊκή – Καλαμάτα Super League 2

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Χαρτς – Σέλτικ Scottish Premiership

14:00 Novasports Prime Τουλούζ – Νις Ligue 1

14:30 Novasports 3HD Αμβούργο – Όσναμπρικ Bundesliga 2

15:00 Novasports Premier League Μπέρνλι – Μπόρνμουθ Premier League

15:00 Novasports 1HD Βιγιαρεάλ – Γρανάδα LaLiga

15:30 Novasports 2HD Άιντχοφεν – Φέγενορντ Eredivisie

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Φροζινόνε – Λέτσε Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έμπολι – Κάλιαρι Serie A

16:30 Novasports Prime Κολωνία – Λεβερκούζεν Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ΑΠΟΕΛ – Πάφος Παγκύπριο Πρωτάθλημα

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Ελλάδα – Βοσνία Προκριματικά Euro Γυναικών

17:15 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός AKTOR – Κολοσσός Basket League

17:15 Novasports Start Κόμο – Βενέτσια Serie B

17:15 Novasports 1HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπέτις LaLiga

17:30 Novasports Premier League Μάντσεστερ Σίτι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

18:05 Novasports 6HD Ρεν – Λοριάν Ligue 1

18:30 Novasports 3HD Χόφενχαϊμ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αταλάντα – Μπολόνια Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 5 HD Κηφισιά – Παναιτωλικός Super League

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ολυμπιακός – Βόλος ΝΠΣ Super League

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φενέρμπαχτσε – Τόφας Turkish Basketball Super League

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD ΟΦΗ – Παναθηναϊκός Super League

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD ΠΑΣ Λαμία – ΠΑΟΚ Super League

19:30 Novasports 1HD Μαγιόρκα – Ζιρόνα LaLiga

19:30 Novasports 4HD Πανσερραϊκός – Αστέρας Τρίπολης Super League

19:30 Novasports Prime Άρης – ΑΕΚ Super League

19:30 Novasports 2HD ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος Super League

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Φαρένσε Liga Portugal

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντάλας Μάβερικς – Φιλαδέλφεια 76ερς NBA

21:00 ΕΡΤ3 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου

21:00 ΕΡΤ3 επί κοντώ ανδρών Εμμανουήλ Καραλής Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στίβου Γλασκώβη

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Νάπολι – Γιουβέντους Serie A

21:45 Novasports 2HD Λιόν – Λανς Ligue 1

22:00 Novasports 1HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μπαρτσελόνα LaLiga

22:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μπόστον Σέλτικς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς NBA

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο – Μπενφίκα Liga Portugal

pralinaspourgitissesamiikoniokafemauroeidis
Κοινοποιησέ το
Advertisement

Facebook

Πρόσφατα Άρθρα

AddUrl.gr | Κατάλογος Ιστοσελίδων

ΔΗΜΟΦΙΛΗ