Πέμπτη , Μάιος 23 2019
Home / Αθλητικά / Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Πλούσιο είναι το αθλητικό πρόγραμμα του Σαββάτου, το οποίο περιλαμβάνει αναμετρήσεις για τη Superleague, τη Basket League αλλά και για τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Οι αθλητικές μεταδόσεις

10:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Γαλλία SS8 Desert des Agriates 1

11:10 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Γαλλία SS9 Castagniccia 1

13:50 COSMOTE SPORT 5 HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μπαχρέιν Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπόχουμ – Αμβούργο Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Λεγανές Primera Division

14:00 ΕΡΤ Sports HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μπαχρέιν Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Φούλαμ – Μάντσεστερ Σίτι Premier League

14:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Αργεντινή Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

15:00 ΕΡΤ3 Ηρόδοτος – Πλατανιάς Football League

15:15 ΕΡΤ Play3 Κολοσσός Ρόδου – Πανιώνιος Basket League

15:30 ΕΡΤ2 Παράλληλες μεταδόσεις Basket League

15:45 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Αργεντινή Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

15:45 ΕΡΤ Play2 Χολαργός – Κύμη Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1 ΠΑΟΚ – Λαύριο Basket League

16:00 Novasports 2HD Ουντινέζε – Τζένοα Serie A

16:15 Eurosport 1 Γύρος της Καταλονίας Ποδηλασία

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ντόρτμουντ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φράιμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

16:50 COSMOTE SPORT 6 HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μπαχρέιν Κατατακτήριες δοκιμές

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Άρης Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουότφορντ Premier League

17:00 Novasports 3HD Ντέρμπι – Ρόδεραμ Championship

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Γαλλία SS11 Desert des Agriates 2

17:00 ΕΡΤ Sports HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μπαχρέιν Κατατακτήριες δοκιμές

17:15 Novasports 1HD Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννενα Super League Σουρωτή

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Εσπανιόλ Primera Division

17:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπράγκα – Πόρτο Liga NOS

17:30 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Αργεντινή Κατατακτήριες δοκιμές

18:00 Novasports 4HD Μαρσέιγ – Ανζέ Ligue 1

18:00 ΕΡΤ2 Προμηθέας – Ήφαιστος Λήμνου Basket League

18:10 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Γαλλία SS12 Castagniccia 2

18:25 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Αργεντινή Κατατακτήριες δοκιμές

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Άσλεϊ Μπάρτι – Καρολίνα Πλίσκοβα WTA Miami Open

19:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – Πανιώνιος Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 2HD Γιουβέντους – Έμπολι Serie A

19:20 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Αργεντινή Ελεύθερα δοκιμαστικά 4

19:30 Novasports 1HD ΑΕΛ – Αστέρας Τρίπολης Super League Σουρωτή

19:30 Novasports 3HD Μίντλεσμπρο – Νόριτς Championship

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Βιγιαρεάλ Primera Division

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ – Εβερτον Premier League

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τσάβες – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας Liga NOS

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Αργεντινή Κατατακτήριες δοκιμές

21:30 Novasports 1HD Σαμπντόρια – Μίλαν Serie A

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Καζαλμαγκιόρε – Νοβάρα Serie A Femminile

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division

22:00 Eurosport 1 Ιαπωνία – Ιταλία Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

22:05 Novasports 2HD Στρασβούργο – Γκινγκάμπ Λιγκ Καπ Τελικός

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Γκραν Κανάρια – Βαλένθια ACB Liga Endesa

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπενφίκα – Τοντέλα Liga NOS

10:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Γαλλία SS8 Desert des Agriates 1

11:10 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Γαλλία SS9 Castagniccia 1

13:50 COSMOTE SPORT 5 HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μπαχρέιν Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπόχουμ – Αμβούργο Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Λεγανές Primera Division

14:00 ΕΡΤ Sports HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μπαχρέιν Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Φούλαμ – Μάντσεστερ Σίτι Premier League

14:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Αργεντινή Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

15:00 ΕΡΤ3 Ηρόδοτος – Πλατανιάς Football League

15:15 ΕΡΤ Play3 Κολοσσός Ρόδου – Πανιώνιος Basket League

15:30 ΕΡΤ2 Παράλληλες μεταδόσεις Basket League

15:45 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Αργεντινή Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

15:45 ΕΡΤ Play2 Χολαργός – Κύμη Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1 ΠΑΟΚ – Λαύριο Basket League

16:00 Novasports 2HD Ουντινέζε – Τζένοα Serie A

16:15 Eurosport 1 Γύρος της Καταλονίας Ποδηλασία

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ντόρτμουντ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φράιμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

16:50 COSMOTE SPORT 6 HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μπαχρέιν Κατατακτήριες δοκιμές

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Άρης Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουότφορντ Premier League

17:00 Novasports 3HD Ντέρμπι – Ρόδεραμ Championship

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Γαλλία SS11 Desert des Agriates 2

17:00 ΕΡΤ Sports HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μπαχρέιν Κατατακτήριες δοκιμές

17:15 Novasports 1HD Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννενα Super League Σουρωτή

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Εσπανιόλ Primera Division

17:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπράγκα – Πόρτο Liga NOS

17:30 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Αργεντινή Κατατακτήριες δοκιμές

18:00 Novasports 4HD Μαρσέιγ – Ανζέ Ligue 1

18:00 ΕΡΤ2 Προμηθέας – Ήφαιστος Λήμνου Basket League

18:10 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Γαλλία SS12 Castagniccia 2

18:25 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Αργεντινή Κατατακτήριες δοκιμές

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Άσλεϊ Μπάρτι – Καρολίνα Πλίσκοβα WTA Miami Open

19:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – Πανιώνιος Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 2HD Γιουβέντους – Έμπολι Serie A

19:20 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Αργεντινή Ελεύθερα δοκιμαστικά 4

19:30 Novasports 1HD ΑΕΛ – Αστέρας Τρίπολης Super League Σουρωτή

19:30 Novasports 3HD Μίντλεσμπρο – Νόριτς Championship

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Βιγιαρεάλ Primera Division

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ – Εβερτον Premier League

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τσάβες – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας Liga NOS

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Αργεντινή Κατατακτήριες δοκιμές

21:30 Novasports 1HD Σαμπντόρια – Μίλαν Serie A

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Καζαλμαγκιόρε – Νοβάρα Serie A Femminile

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division

22:00 Eurosport 1 Ιαπωνία – Ιταλία Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

22:05 Novasports 2HD Στρασβούργο – Γκινγκάμπ Λιγκ Καπ Τελικός

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Γκραν Κανάρια – Βαλένθια ACB Liga Endesa

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπενφίκα – Τοντέλα Liga NOS

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Δες και αυτό

Οι φτωχοί είναι πιο γενναιόδωροι από τους πλούσιους…

Οι φτωχοί είναι πιο γενναιόδωροι από τους πλούσιους…

Οι φτωχοί είναι πιο γενναιόδωροι από τους πλούσιους… Σύμφωνα με έρευνες οι άνθρωποι που ανήκουν …