Connect with us

Τηλεόραση

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας με ντέρμπι Ολυμπιακός-ΑΕΚ και τελικούς για Σάκκαρη και Τσιτσιπά

Ανέβηκε

στις

οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας με ντέρμπι ολυμπιακός-αεκ και τελικούς για σάκκαρη και τσιτσιπά 1
Κοινοποιησέ το

Τα παιχνίδια της 23ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, με κορυφαίο το ντέρμπι Ολυμπιακός-ΑΕΚ, ο τελικός του Τσιτσιπά με τον Αλιασίμ στο τουρνουά τένις του Ρότερνταμ, ο τελικός της Σάκκαρη με την Κονταβέιτ στο τουρνουά τένις της Αγίας Πετρούπολης, τα ματς της Basket League και οι αγώνες από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης,  ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι αθλητικές μεταδόσεις:

07:45 Eurosport 1 Αλπικό Σκι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

08:25 Eurosport 2 Κέρλινγκ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:00 Eurosport 1 Σκι ανώμαλου δρόμου Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:55 Eurosport 1 Δίαθλο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

11:00 Eurosport 2 Χόκεϊ στον πάγο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:45 Eurosport 1 Δίαθλο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:55 Eurosport 2 Ελεύθερο Σι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μίλαν – Σαμπντόρια Serie A Ποδόσφαιρο

13:35 Eurosport 1 Πατινάζ ταχύτητας μικρής πίστας Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00 Novasports Prime Μονακό – Λοριάν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Αστάνα VTB United League Μπάσκετ

14:30 Novasports Start Γκενκ – Σταντάρ Λιέγης Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 5HD Αννόβερο – Ντάρσταντ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 2 Ολυμπιακός Βόλου – Πανσερραϊκός Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ Β’ – Ολυμπιακός Β’ Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Αλαβές – Βαλένθια La Liga Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD ΟΦΗ – Βόλος ΝΠΣ Super League Ποδόσφαιρο

15.30 Novasports 6HD Μαρία Σάκκαρη-Κονταβέιτ- Ανέτ Κονταβέιτ Τελικός Τουρνουά Αγίας Πετρούπολης Τένις

15:30 Novasports 4HD Βάαλβαϊκ – Φέγενορντ Eredivisie Ποδόσφαιρο

15:30 COSMOTE SPORT 1 HD Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Τζένοα – Σαλερνιτάνα Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Τότεναμ – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Βερόνα – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Έμπολι – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νιούκαστλ – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπέρνλι – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Start Άσκολι – Κόμο Serie B Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Ουνιόν Βερολίνου – Ντόρτμουντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Στέφανος Τσιτσιπάς-Φελίξ Οζέ-Αλιασίμ Τελικός Ρότερνταμ Όπεν Τένις

16:55 Eurosport 1 Χόκεϊ στον πάγο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Ξάνθη – Πιερικός Super League 2 Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Άρης – Ιωνικός Basket League Μπάσκετ

17:15 Novasports 1HD Λεβάντε – Μπέτις La Liga Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Super League Ποδόσφαιρο

17:25 Eurosport 2 Κλασικός Αλμερία Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

17:45 Novasports 4HD Άγιαξ – Τβέντε Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 5HD Μπορντό – Μονακό Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:30 Novasports 6HD Αρμάνι Μιλάνο – Πέζαρο Lega Basket Serie A Μπάσκετ

18:30 Novasports 3HD Χόφενχαϊμ – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λέστερ – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σασουόλο – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

19:15 COSMOTE SPORT 7 HD Γκαζιαντέπ – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

19:30 Novasports Start Κλαμπ Μπριζ – Σαρλερουρά Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Γρανάδα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Ολυμπιακός – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μάλαγα – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:00 Eurosport 2 PGA Tour Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

21:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπόστον Σέλτικς – Ατλάντα Χοκς NBA Μπάσκετ

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD ATP 250 Τένις

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 2022 Argentina Open Τένις

21:45 Novasports 2HD Μετς – Μαρσέιγ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Αταλάντα – Γιουβέντους Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Εσπανιόλ – Μπαρτσελόνα La Liga Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 5 HD Βιζέλα – Ζιλ Βισέντε Liga Portugal  Ποδόσφαιρο

kafemauroeidiskafemauroeidiskafemauroeidis
Κοινοποιησέ το
Advertisement

Facebook

Πρόσφατα Άρθρα

ΔΗΜΟΦΙΛΗ