Καλαμάτα – ΑΕ Ερμιονίδας Τελικό αποτέλεσμα

στις

Καλαμάτα - ΑΕ Ερμιονίδας Τελικό αποτέλεσμα 15
Κοινοποιησέ το

kafemauroeidis

Για την 12η αγωνιστική του 8ου ομίλου του πρωταθλήματος της Γ’ εθνικής η ομάδα της Καλαμάτας φιλοξενεί την ΑΕ Ερμιονίδας στο γήπεδο του Μεσσηνιακού, ένα παιχνίδι όπου ξεκίνησε στις 15:00 με διαιτητή τον Κωνσταντίνο Ανδριανό από την ΕΠΣ Αχαΐας.

Η ομάδα της Καλαμάτας στο πρώτο ημίχρονο βρίσκεται πίσω στο σκορ από το 15΄ σκορερ ο Σαμαράς. Στο δεύτερο ημίχρονο ο συνήθης ύποπτος Μάρκοβιτς ισοφάρισε αλλα η ομάδα της Καλαμάτας, δέχτηκε και δεύτερο γκολ στο 66΄(Μακρίδης) το οποίο έμελλε να είναι και το τελικό αποτέλεσμα της αναμέτρησης, Καλαμάτα – ΑΕ Ερμιονίδας 1 -2

Καλαμάτα - ΑΕ Ερμιονίδας Τελικό αποτέλεσμα 16 Καλαμάτα - ΑΕ Ερμιονίδας Τελικό αποτέλεσμα 17 Καλαμάτα - ΑΕ Ερμιονίδας Τελικό αποτέλεσμα 18 Καλαμάτα - ΑΕ Ερμιονίδας Τελικό αποτέλεσμα 19 Καλαμάτα - ΑΕ Ερμιονίδας Τελικό αποτέλεσμα 20 Καλαμάτα - ΑΕ Ερμιονίδας Τελικό αποτέλεσμα 21 Καλαμάτα - ΑΕ Ερμιονίδας Τελικό αποτέλεσμα 22