Τα Χριστούγεννα πλησιάζουν και η καινούργια διαφήμιση της Ντίσνεϊ που κυκλοφόρησε μας υπενθύμισε την μαγεία των γιορτών.
Το φετινό τρίλεπτο σποτ με τίτλο «The Stepdad» αποτελεί ένα μέρος της εορταστικής καμπάνιας της Ντίσνεϊ με τίτλο «From Our Family to Yours» για την υποστήριξη της φιλανθρωπικής οργάνωσης «Make a wish».
Είναι η συνέχεια της χριστουγεννιάτικης διαφήμισης του 2020. Ξεκινά δείχνοντας τον αρχιτέκτονα Μάικ να φεύγει από το διαμέρισμα του λίγο πριν τα Χριστούγεννα, μαζί με τον σκύλο του και να μετακομίζει στο σπίτι της συντρόφου του, Νικόλ με τα παιδιά της.
Ο Μάικ προσπαθεί να γίνει αγαπητός στην νέα του οικογένεια ως «πατριός», στα πρώτα τους Χριστούγεννα με την βοήθεια του Μίκυ Μάους, της Μίνι, του Ολαφ, του Μπαζ Λαϊτγίαρ του Σπάιντερμαν.
Η καμπάνια υποστηρίζει για ακόμη μία φορά τον συνεργάτη της Ντίσνεϊ «Make a Wish», βοηθώντας την φιλανθρωπική οργάνωση να πραγματοποιήσει ευχές παιδιών με σοβαρές ασθένειες.
Ο πρόεδρος και διευθύνων σύμβουλος του «Make-A-Wish International», Luciano Manzo, δήλωσε: «Είμαστε υπερήφανοι για τη μακροχρόνια συνεργασία μας με τη Ντίσνεϊ και χαιρόμαστε που συμμετέχουμε στη φετινή εορταστική εκστρατεία»
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και βοηθώντας την ομάδα μας να καταλάβει ποια τμήματα του ιστότοπου μας θεωρείτε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Απολύτως απαραίτητα cookies
Το αυστηρώς απαραίτητο cookie θα πρέπει να είναι ενεργοποιημένο ανά πάσα στιγμή, ώστε να μπορέσουμε να αποθηκεύσουμε τις προτιμήσεις σας για ρυθμίσεις cookie.
Εάν απενεργοποιήσετε αυτό το cookie, δεν θα μπορέσουμε να αποθηκεύσουμε τις προτιμήσεις σας. Αυτό σημαίνει ότι κάθε φορά που επισκέπτεστε αυτόν τον ιστότοπο θα χρειαστεί να ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε ξανά τα cookies.