Φωτορεπορτάζ από Καλαμάτα – Νίκη Βόλου 0-0

Φωτορεπορτάζ από Καλαμάτα - Νίκη Βόλου 0-0 31
Κοινοποιησέ το

kafemauroeidis

Η Μαύρη θύελλα μπήκε δυνατά στον αγωνιστικό χώρο, έχοντας την πρωτοβουλία των κινήσεων αλλα τίποτα παραπάνω καθώς οι φάσεις ήταν ελάχιστες απέναντι και από τις δυο εστίες.

Η σημαντικότερη φάση του πρώτου ημιχρόνου ήταν για την Καλαμάτα η οποία κατάφερε να προηγηθεί με τον συνήθη ύποπτο Μπουσμπίμπα  στο 27΄αλλα το γκολ ακυρώθηκε ως οφσάιντ.

Το δεύτερο ημίχρονο ήταν μοιρασμένο και κρίθηκε στη δύναμη που επέδειξαν και οι δυο ομάδες χωρείς ουσιαστικά τη Μεγάλη φάση που θα έκρινε των αγώνα.

Οι συνθέσεις:

ΚΑΛΑΜΑΤΑ: Ταϊρης, Μαβινγκά, Κωνσταντινόπουλος, Μπακαγιόκο, Τσελεπίδης, Αναστασόπουλος, Παυλίδης, Παπατόλιος, Μαρκόφσκι, Μπουσμπίμπα, Κέρι.

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ: Περιστερίδης, Αλιατίδης, Τσιμπούκας, Μπιτσάκος, Μπόσιο, Πολίμος, Πέτσης, Μέτσε, Ντομίνγκες, Κρουθ, Ροχάνο.

Δείτε φωτογραφίες:

Φωτορεπορτάζ από Καλαμάτα - Νίκη Βόλου 0-0 32 Φωτορεπορτάζ από Καλαμάτα - Νίκη Βόλου 0-0 33 Φωτορεπορτάζ από Καλαμάτα - Νίκη Βόλου 0-0 34 Φωτορεπορτάζ από Καλαμάτα - Νίκη Βόλου 0-0 35 Φωτορεπορτάζ από Καλαμάτα - Νίκη Βόλου 0-0 36 Φωτορεπορτάζ από Καλαμάτα - Νίκη Βόλου 0-0 37 Φωτορεπορτάζ από Καλαμάτα - Νίκη Βόλου 0-0 38 Φωτορεπορτάζ από Καλαμάτα - Νίκη Βόλου 0-0 39 Φωτορεπορτάζ από Καλαμάτα - Νίκη Βόλου 0-0 40 Φωτορεπορτάζ από Καλαμάτα - Νίκη Βόλου 0-0 41 Φωτορεπορτάζ από Καλαμάτα - Νίκη Βόλου 0-0 42 Φωτορεπορτάζ από Καλαμάτα - Νίκη Βόλου 0-0 43 Φωτορεπορτάζ από Καλαμάτα - Νίκη Βόλου 0-0 44 Φωτορεπορτάζ από Καλαμάτα - Νίκη Βόλου 0-0 45 Φωτορεπορτάζ από Καλαμάτα - Νίκη Βόλου 0-0 46