Πέμπτη , 20 Φεβρουαρίου 2020

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός στο σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

Sharing is caring!

Αθλητικές μεταδόσεις 9/2/2020

Τα παιχνίδια της 23ης αγωνιστικής της Super League, από τα οποία ξεχωρίζει το ντέρμπι ΑΕΚ-Παναθηναϊκός, η αναμέτρηση των ομάδων Καλάθη-Ματσιούλις στο 24ο All Star Game μπάσκετ ανδρών, η μονομαχία της Ίντερ με τη Μίλαν για τη Serie A και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου, δεσπόζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

09:00 Eurosport 2 Σειρά pro Ποδηλασία

10:30 Eurosport 2 Φαλούν, 30χλμ. Ανδρών Ελεύθερη Τεχνική Σκι

10:50 Eurosport 1 Βορινό Σύνθετο, Οτέπα Σκι

11:50 Eurosport 1 Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Γιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών Σκι

13:00 ΕΡΤ Sports HD Α.Ο. Φαίακας – Ιωνικός Ν.Φ. Handball Premier Χάντμπολ

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εσπανιόλ – Μαγιόρκα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

13:15 Novasports 2HD Ουτρέχτη – Άγιαξ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

13:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP Tour 250 Πούνε Τένις

13:30 Novasports 3HD ΣΠΑΛ – Σασουόλο Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

13:45 Eurosport 1 Αλπικό Σκι, Σαμονί Σκι

14:05 Eurosport 2 Βορινό σύνθετο, Οτέπα Σκι

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Νόρντχορν – Βέτσλαρ Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βέχεν Βίζμπαντεν – Μπόχουμ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports HD Α.Ε. Καραϊσκάκης – Εργοτέλης Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:50 Eurosport 2 Παγκόσμιο GP Σνούκερ

15:00 ΕΡΤ3 Διαγόρας – Ιαλυσός ΓΑΣ Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

15:30 Eurosport 1 Σειρά PRO Ποδηλασία

15:30 Novasports 2HD Άλκμααρ – Φέγενορντ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπόρνμουθ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 5HD Τζένοα – Κάλιαρι Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Μπρέσια – Ουντινέζε Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 3HD Νάπολι – Λέτσε Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μπαχτσεσεχίρ – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League 2019-20

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Κολονία ΓΓερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports HD ΕΣΑΚΕ All Star Game 2020 Αγώνας Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 Eurosport 1 Αλμα με Σκι, Βίλιγκεν Σκι

17:15 ΕΡΤ1 Ατρόμητος Αθηνών – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τσέλιε Πιβοβάρνα – Παρί Σεν Ζερμέν VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

18:00 PAOK TV ΠΑΟΚ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 9 HD FIBA Διηπειρωτικό Κύπελλο 2020 Τελικός 3ης θέσης Μπάσκετ

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 2HD Πάρμα – Λάτσιο Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Πορτιμονένσε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Γκραν Κανάρια – Μπαρτσελόνα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – Φοίνικας Σύρου Volley League Ανδρών Βόλεϊ

20:55 Eurosport 1 Παγκόσμιο GP Σνούκερ

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD FIBA Διηπειρωτικό Κύπελλο 2020 Τελικός Μπάσκετ

21:00 ΕΡΤ Play1 Νιγηρία (Γ) – ΗΠΑ (Γ) Προολυμπιακό Τουρνουά Γυναικών Μπάσκετ

21:45 Novasports 2HD Ιντερ – Μίλαν Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Λυών Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Μπόστον Σέλτικς NBA Μπάσκετ

Δες και αυτό

Αθλητικές μεταδόσεις για σήμερα Σάββατο με ΠΣ Η Καλαμάτα – Αιγάλεω

Sharing is caring!Κοινοποίησέ το0Tweet0sharesΑθλητικές μεταδόσεις Σάββατο 4 Ιανουαρίου 2020 ΤΕΝΙΣ 08:30     Αυστρία – Κροατία, ATP …

shares